gbplmail

Lista aktualności

Na zlecenie Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu WYG International realizuje szkolenia zagraniczne w krajach Unii Europejskiej oraz w Szwajcarii

Szkolenia są organizowane w ramach projektu „Klucz do uczenia II edycja – profesjonalny nauczyciel gwarancją jakości edukacji”, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.4 - Wysoko wykwalifikowane kadry systemu oświaty. Projekt obejmuje przeszkolenie 200 nauczycieli regionu kujawsko-pomorskiego, oferując uczestnikom warsztaty oraz szkolenia zagraniczne.

Efektem projektu będzie również wydanie specjalnej edycji publikacji „UczMy”, zawierającej dobre praktyki z odwiedzanych krajów i instytucji.

Rekrutacja uczestników dostępna jest na stronie projektu www.kluczdouczenia2.pl

Wyróżnienie Perłą Jakości dla WYG International

Najwyższa Jakość Quality International 2014 to największy ogólnopolski program projakościowy w Polsce, który realizowany jest pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, Ministerstwa Gospodarki,  Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Klubu Polskie Forum ISO 9000.

Spółka WYG International po raz trzeci została laureatem w kategorii QI SERVICES, uzyskując tym samym Perłę QI.

Kapituła Programu pozytywnie oceniła starania firmy w zapewnieniu najwyższej jakości obsługi klienta indywidualnego, korporacyjnego i instytucjonalnego oraz wdrożenie nowego pakietu usług HR do oferty WYG.

Celem organizatora konkursu, Forum Biznesu Dziennika Gazety Prawnej jest medialne promowanie Laureatów, którzy w dobie dużej konkurencji oraz zmian strukturalnych nadal potrafią utrzymywać wysoki standard, by być o krok dalej niż konkurencja.


PGR 6445


PGR 6446


PGR 6790


PGR 6799


Polscy nauczyciele i uczniowie szkół zawodowych w niemieckich przedsiębiorstwach i specjalistycznych ośrodkach szkoleniowych

WYG zakończył realizację praktyk i staży zagranicznych dla uczniów i nauczycieli z polskich szkół zawodowych i techników. W tegorocznej letniej edycji szkoleń zagranicznych mających na celu podniesienie kompetencji praktycznych wzięli udział uczestnicy z branż: handlowo-reklamowej, budowlanej, maszynowej, turystycznej i spożywczej. Łącznie przeszkolono 380 nauczycieli i 100 uczniów, którzy zaznajomili się z niemieckim systemem kształcenia dualnego podczas tygodniowej praktyki w przedsiębiorstwach i specjalistycznych ośrodkach szkoleniowych w kilkunastu miejscowościach Brandenburgii.

Polub nas na profilu fanpage

Departament WYG HR  uruchomił swój fan page na portalu Facebook.

Profil będzie wspierać codzienną komunikację z potencjalnymi klientami i sympatykami firmy.

Prócz praktycznych informacji związanych z rozwojem zawodowym, na profilu będzie można znaleźć aktualne ogłoszenia rekrutacyjne zarówno na potrzeby klientów WYG HR Consulting, jak i ogłoszenia o naborach do pracy w spółkach WYG w Polsce.

Zapraszamy-  www.facebook.com/wyghr

Sukces WYG International: udział w realizacji programu budowy pierwszej elektrowni jądrowej w Polsce

Firma WYG International  Sp. z o.o. jest członkiem  grupy, której liderem jest AMEC Nuclear UK, wybranej przez spółkę PGE EJ1 do pełnienia funkcji Doradcy Technicznego. PGE EJ1 jest spółką odpowiedzialną za rozwój programu  budowy pierwszej polskiej elektrowni jądrowej w ciągu kolejnych  10 lat.

 

Umowa między stronami zostanie zawarta w ciągu najbliższych kilku tygodni a jej wartość dla grupy WYG to minimum 6,2 mln funtów za realizację podstawowego zakresu usług. Wartość wszystkich opcjonalnych usług planowanych do realizacji przez WYG w ciągu 10 lat to ok. 35 mln £.


Wybrano dwie lokalizacje na wybrzeżu Morza Bałtyckiego, które analizowane są pod kątem potencjalnych miejsc budowy pierwszej polskiej elektrowni jądrowej. Moc planowanej elektrowni, która ma powstać do 2024 r. to ok. 3000 MW.

 

W ramach umowy WYG dostarczy szeroki zakres usług wsparcia technicznego, w tym m.in. zarządzenie projektem, wsparcie inżynieryjne, uzyskanie zezwoleń i pozwoleń, wsparcie rozwoju infrastruktury w miejscu lokalizacji.

 

Tomasz Skowroński, Business Development Director WYG International:

 

„Cieszę się, że firma WYG International została partnerem AMEC przy realizacji jednego z najbardziej znaczących projektów infrastrukturalnych w Polsce. Będziemy mogli wspierać rząd polski w osiągnięciu dalekosiężnych celów energetycznych, czerpiąc z ponad 20-letniego doświadczenia przy realizacji projektów w obszarze infrastruktury jądrowej w Wielkiej Brytanii oraz naszego bogatego doświadczenia z realizacji projektów inżynieryjnych w Polsce."

Pierwsze miejsce w rankingu firm doradztwa biznesowego dla WYG International

Mamy kolejny powód do dumy: WYG International została laureatem rankingu wydawnictwa Book of Lists 2014 w kategorii przedsiębiorstw średniej wielkości, świadczących usługi consultingowe B2B.

Przedsiębiorstwa oceniono pod względem wielkości przychodów z doradztwa biznesowego w 2013 r. Do udziału w tegorocznego rankingach przystąpiło blisko 1800 firm.

Book of Lists to największa i najdłużej obecna na polskim rynku wydawniczym polsko-angielska publikacja, skierowany do inwestora zagranicznego i polskiego. Od 1995 roku prezentuje w formie rankingów ponad 2,5 tys. najlepiej prosperujących firm z ok. 70 sektorów.

Na tegorocznej gali Book of Lists w końcu czerwca 2014 r. odznaczenia przyznano w 6 kategoriach: Usługi dla firm, Usługi finansowe, Edukacja, Informatyka i telekomunikacja, Budownictwo i nieruchomości oraz Motoryzacja i transport.

IMG 6229

IMG 6452

Strona 1 z 20

projektowanie drogowe | nadzór inwestycji | studia wykonalności | zarządzanie inwestycjami | usługi geodezyjne | ocena wpływu na środowisko | szkolenia dla firm | szkolenia otwarte | kursy zawodowe | szkolenia dla trenerów | świadectwo charakterystyki energetycznej | outplacement | warszawa