WYG International part of the WYG group 

creative minds safehands

Tak, jeśli Twój kolejny krok ma być wielkim krokiem w kierunku zawodowej samorealizacji,

 

sprawdź aktualne oferty pracy, lub prześlij nam swoje CV na e-mail

AKTUALNE oferty pracy na :  pracuj.pl 

UWAGA!

 

Każda wysyłana do nas aplikacja musi zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, każde CV bez zamieszczonej zgody nie może być przez nas rozpatrywane. Dlatego prosimy dopisz do CV formułkę:

 

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumencie aplikacyjnym, przez WYG sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-278), ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7, dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych. Mam prawo wycofać udzieloną zgodę w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie takiej zgody przed jej cofnięciem.

 

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

 

Pamiętaj !

 

Wysyłając swoje CV zgadzasz się na przetwarzanie przez WYG International sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim CV (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: kadry@wyginternational.pl. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez WYG przed cofnięciem zgody.

 

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz pod LINKI-em