WYG International part of the WYG group 

creative minds safehands

O nas

WYG International

 

Działające w Polsce WYG International, WYG Consulting, WYG PSDB oraz WYG HR Consulting wchodzą w skład WYG Group, brytyjskiej grupy notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych, marki z pięćdziesięcioletnią tradycją w zakresie doradztwa społeczno – ekonomicznego, biznesowego oraz inżynieryjnego.

 

Firma WYG International jest obecna w Polsce od 1999 roku. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie. Posiadamy dobrze rozwiniętą sieć biur regionalnych zlokalizowanych w Katowicach, Krakowie i Rzeszowie.

 

WYG International zatrudnia wysokiej klasy inżynierów i ekspertów, którzy świadczą usługi w zakresie projektów inwestycyjnych dla budownictwa, infrastruktury technicznej, energetyki oraz dla sektora ropy i gazu. W zakresie naszego działania znajdują się: zarządzanie projektami, doradztwo techniczne, projektowanie obiektów infrastruktury transportowej i technicznej, oceny i badania środowiskowe oraz inne niezbędne dla realizacji inwestycji analizy i konsultacje.

 

W Polsce WYG oferuje kompleksową obsługę doradczą, analityczną oraz projektową obejmującą fazę planowania, programowania, projektowania i realizacji inwestycji w różnych sektorach i obszarach.

 

Dzięki międzynarodowemu zapleczu know-how, jakie zapewnia naszym działaniom WYG Group, a także wiedzy uzyskanej dzięki prowadzeniu krajowych, multidyscyplinarnych usług z zakresu projektowania, doradztwa oraz zarządzania projektami, naszym Klientom pomagamy na każdym etapie cyklu życia inwestycji infrastrukturalnych i gospodarczych.

POBIERZ 

 

Folder WYG International w PDF

STRUKTURA FIRMY

ZARZĄD

KIM JESTEŚMY